scorecardresearch

Ovale Elips-C Elektronik Sigara

45 izlenme
Kategori Sağlık
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
www.elektroniksigaraevi.biz Bu videoda ovale elips-c nasıl kullanılır onu anlatıyoruz. Ovale Firmasının en son ürünlerinde olan elips serisinin devamı ve bir üst modeli niteliğinde Ovale Elips-C şık bir elektronik sigara isteyenlerin tercihi olabilir. 350 mAh pil ve c serisi atomizere sahip olan bu modelde Elips modeline göre atomizeri değiştirilebilir. 105mm boyutlarında 29gr ağırlığa sahip olan elips-C nin kutu içeriği oldukça zengindir. 2 tam e sigara çıkan kutusunda şarj aparatlarının yanı sıra yedek likit tankları ve sızdırmazlığı sağlayan yedek silikon contaları vardır. İngilizce ve almanca olan kullanma kılavuzu bulunan ürünün en önemli avantajlarından biriside ince uçlu Nokia şarjı ile şarj edilebilir. Ürünü ilk aldığınızda bataryaları kapalıdır. 5 defa seri bir şekilde basarsanız pil aktif olur. Aynı işemi tekrarlarsanız batarya kapanır. Elips bataryası ile uyumlu olmadığını unutmayın. Aynı zamanda ek olarak bataryaya koruma sağlayan bir kısa devre koruması vardır. batarya şarj olduktan sonra akım kesilir. Buda istemleyen kazaların önünü almış olur. şarj ederken bu ürünü kullanabilirsiniz.
Elips modeline göre en göze çarpan farkı atomizerinin değiştirilebilir olması ve likit tankının hava akışı değişikliği göze çarpıyor. Kısacası ağza buhar olmayan likit gelmesi pek olası görünmüyor.
Bu ürünü Elektronik Sigara Evi Sitesinden bulabilirsiniz. Bu ürün dılşında diğer ovale ürünleri veya farklı e sigara modellerine de ulaşabilirsiniz.
Etiketler