scorecardresearch

Ego Red Kiwi Elektronik Sigara kullanımı

57 izlenme
Kategori Sağlık
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Red Kiwi elektronik sigaranın Kullanımı. Sipariş için www.elektroniksigaraevi.biz

Ego Red Kiwi Elektronik Sigara Kullanımı

Elektronik sigara; Elektronik sigara üç kısımdan oluşur. Enerjiyi sağlayan batarya, bataryadan aldığı enerjiyle likit tankın içinde bulunan fitiller vasıtasıyla atomizere taşınır ve atomizer ısınınca fitilde bulunan bu likidi buharlaştırır.
Ayrıca kullanılacak atomizerin direnci, konumu ve bataryanın voltajı sizin kontrolünüzde olduğu için kendinize en uygun ayarı yapabilirsiniz.
Çeşitli adaptörler ile uyumluluk sağlanabilmektedir. Ayarlanabilir voltajlı sistemlerle bu değer kullanılacak atomizerin direncine göre değiştirilebilmektedir.Ucuz, kalitesiz ve korumasız genellikle Çin malı ürünlerde patlamaya varacak ayrıca sağlığınızı tehdit edecek sorunlar olabileceği için orijinal ürün kullanmak faydalıdır.

1- Bataryayı şarja bağlayınız ilk kullanımda 2 ya da 3 saat şarj etmek gereklidir.
2- Atomizer dolum tankının ağızlık kısmını açınız likit ile 1.6ML kadar sıvı ile doldurunuz ve ağızlık kısmını yerine bağlayınız önemli; dolum yaparken çekirdek sıvıdan korunmalıdır.
3- Batarya ve atomizer iyice birleşene dek çevirerek monte ediniz.
4- Batarya kapalı durumdaysa üst üste 3 defa basarak aktif olmasını sağlayınız. 3 renk LED ışık yanar.
5- Batarya üzerindeki düğmeye basılı tutarak çalışmasını sağlayınız ve nefes çekiniz.
6- Batarya üzerindeki düğmeyi serbest bırakınız ve dışarı nefes veriniz.
7- Batarya bittiğinde ise atomizer kısmından ayırınız ve şarja takınız.

Atomizer temizliği
Bataryanın bağlantı noktalarında birikebilecek likit kalıntılarını kuru veya alkole batırılmış pamuklu çubukla temizleyebilirsiniz, su kullanmayın.
Atomizer, kartuş ve clearomizerları haftada bir ılık suyla yıkamak yeterli iyice kuruduktan sonra normal kullanmaya devam edebilirsiniz.
Çok az veya tatsız tuzsuz bir buhar geliyorsa ya vadesi dolmuştur yenilemek gerekir ya da iyice kurumamıştır, biraz daha beklemek gerekir.
Dry-burn denen teknikle atomizeri likit doldurmadan önce boş olarak 5-6 kere çalıştırarak rezistans üzerindeki kalıntıları da temizleyebilirsiniz
Etiketler